
Prva nagrada našem pijanisti na „Festivalu pijanizma“
26. maj 2026. • Takmičenja
Sa velikim zadovoljstvom delimo vest da je Vuk Kostić, učenik trećeg razreda klavira u klasi nastavnice Katarine Božić, osvojio 1. nagradu sa 99 bodova na „Festivalu pijanizma“ u Sremskoj Mitrovici, održanom dana 22. maja 2026. godine.
Posebnu težinu ovom uspehu daje činjenica da se u istoj kategoriji takmičilo više od 60 učesnika iz zemlje i inostranstva.
Vuk je svojim muziciranjem, trudom i posvećenošću pokazao da se rad, istrajnost i ljubav prema muzici uvek prepoznaju i nagrade. Bravo za Vuka i nastavnicu Kaću!
