
Deseti koncert beogradske klavirske sekcije
20. maj 2024. • Umetnost
Na desetom koncertu klavirske sekcije grada Beograda, koji je održan u petak 17. maja 2024. godine, u Osnovnoj muzičkoj školi ,,Petar Konjović", nastupile su učenice prvog razreda Anđelija i Danica Ijačić iz klase nastavnika Milana Medoševića. Uz manju tremu Anđelija i Danica su uspele da pokažu svoj višemesečni trud, rad i potencijal i odsviraju pred publikom svoj takmičarski program koji će ujedno odsvirati na predstojećem takmičenju . Čestitke za naše učenice. Želimo im puno uspeha u daljem radu sa nastavnikom.
