
Dodela zahvalnica učenicima škole na Svečanom godišnjem koncertu OMŠ „Nevena Popović“
17. jun 2024. • Umetnost
U sredu, 12. juna 2024. godine, u skupštinskoj sali GO Grocka, na Svečanom godišnjem koncertu OMŠ „Nevena Popović“, direktorka škole dr Branka Ivković-Petronić, svečano je uručila 9 zahvalnica učenicima naše škole. Nastavničko veće muzičke škole je donelo odluku da se Zahvalnicom i knjigom nagrade učenici koji su uvek tu da pomognu, učestvuju, nesebično se zalažući u predstavljanju naše škole u raznim vannastavnim aktivnostima. Zahvalnice za pruženu podršku i nesebičnu pomoć pri realizaciji naših aktivnosti, po odluci Nastavničkog veća, a na predlog Pedagoškog kolegijuma, dobili su sledeći učenici završnog razreda:
- Vasilije Vid Ćustić – bend „Čudna šuma“
- Andrija Trijić – bend „Čudna šuma“
- Dragana Anđelković – bend „Detektori muzike“
- Tijana Stanković – bend „ZaV“
- Kosta Kristić – bend „ZaV“
- Višnja Dimitrijević – bend „ZaV“
- Iva Bogdanović – hor flauta
- Sara Kujundžić – hor flauta
- Jovana Kujundžić – hor flauta
Čestitamo našim učenicima na stečenim zahvalnicama naše škole.
