
Dva koncerta za naše drugare iz Osnovne škole „Ilija Garašanin“
3. jun 2025. • Umetnost
U ponedeljak, 2. juna 2025. godine, imali smo priliku i čast da ugostimo učenike drugog razreda iz OŠ „Ilija Garašanin“ iz Grocke. Pošto je naša škola mala, ali vesela i „ušuškana“, organizvovali smo dva koncerta. Najpre za učenike II/1 i II/2, odnosno učenike čije su učiteljice Ljiljana Stanišić i Milica Bećagović, a zatim i učenike II/3 i II/4, čije su učiteljice Snežana Ilić i Sanja Grujić. Drugare smo dočekali pesmom, igrom, solo i grupnim sviranjem, muzičkim igrama, ali i predstavljanjem instrumenata koji se sviraju u našoj školi. Uz osmeh, radost i njihovu energiju uživali su svi prisutni. Pozvali smo ih da nas opet posete, a ko želi može i da se upiše u našu školu.
