
Dve prve nagrade na festivalu pijanizma „Isidor Bajić“ u Novom Sadu
7. jun 2026. • Takmičenja
U subotu i nedelju, 30. i 31. maja 2026. godine, održan je tradicionalni međunarodni festival pijanizma ,,Isidor Bajić“ u Novom Sadu.
Našu školu su predstavljali učenici iz klase nastavnika Milana Medoševića ostvarivši izuzetan plasman:
Emilija Mastelica, 4. razred, 2. kategorija – 1. nagrada (96/100), četvrto mesto na rang listi od 33 đaka.
Vukašin Pantić, 4. razred, 4. kategorija – 1. nagrada (93/100), treće mesto na rang listi u kategoriji od 15 đaka.
Pored jake konkurencije i strogog žirija, naši mladi pijanisti su pokazali spremnost, posvećenost i hrabrost da izađu na scenu i veoma muzikalno i spretno interpretiraju ceo program.
Čestitke od srca za Emu i Vuleta, kao i nastavnika Milana na fantastičnom rezultatu!
