
Koncert benda „Detektori muzike“ na Ušću
8. sep 2025. • Umetnost
U petak, 22. avgusta 2025. godine, u parku Ušće u Beogradu, nastupio je bend naše škole „Detektori muzike“, u okviru manifestacije „Dečje beogradsko leto“, u organizaciji Gradske uprave Beograd. Članovi benda „Detektori muzike“ su u sledećem sastavu: Vera Đorđević – gitara i vokal; Mila Mitrović – vokal i flauta; Aleksa Anđelković – bas gitara; Andrea Solunac – klavijature; Gvozden Momčilović – bubanj i specijalni gost je Novak Sokolov – klavijature, koje je pripremio nastavnik Branko Trijić. Parkom Ušće orilase muzika Bajage i instruktura, Vlade, Divljana, Električnog orgazma, grupe «SARS», JU grupe, Van Goga, Oktobra 19864, Paartibrejkersi, Ekatarina velika i drugih. Bend je izveo i svoju autorsku pesmu «Biti sam». Mnogobrojna publika je imala priliku da istinski uživa u dobroj muzici koja je svaku numeru pozdravila gromoglasnim aplauzom.
