
Koncert flautista u Vinči
16. dec 2024. • Umetnost
U četvrtak, 12. Decembra 2024. godine, u našem izdvojenom odeljenju u Vinči, održan je koncert klase nastavnice Emilije Gavrilović. Nastupili su učenici od prvog do šestog razreda i to: Natalija Milanović, Kalina Memović, Lena Pantić, Petra Đujić, Teodora Marković, Ana Đorđević, Nikolina Damljanović, Nikola Kozić, Anđelija Lazić i Andrej Lazić. Ucenici su pred mnogobrojnom publikom izveli omiljena dela koja su pripremili proteklih meseci sa nastavnicom Emom i skorepetitorkom nastavnicom Zorom Vešković. Za neke od najmlađih učenika ovo je bilo prvi javni nastup, te verujemo da će im ostati u lepom sećanju.
