
Koncert flautista u Vinči
24. dec 2025. • Umetnost
U ponedeljak, 22. decembra 2025. godine, u izdvojenom odeljenju naše škole u Vinči, održan je Koncert učenika flaute iz klase nastavnice Emilije Gavrilović. Nastupili su sledeći učenici: Kalina Memović – 2 razred; Petra Đujić, Natalija Mladenović, Ana Đorđević, Lena Pantić – 3. razred; Nikola Kozić, Tamara Cvetanović, Nikolina Damljanović, Marija Dimoski – 4. razred; Anđelija Lazić i Anđelija Mijović – 5. razred, uz klavirsku saradnju nastavnice Katarine Davinić. Koncert je protekao u divnoj atmosferi, publika je sa oduševljenjem i radoznalošću slušala program koji su učenici vredno pripremili.
