
Koncert flautista u Vrčinu
18. jun 2025. • Umetnost
U subotu, 14. juna 2025. godine, u svečanoj sali OŠ „Sveti Sava“ u Vrčinu, održan je matine Koncert flautista iz klase Tijane Jovev. Koncert je održan u toploj i vedroj atmosferi, uz mnogo osmeha, aplauza i prelepih trenutaka. Uz divnu muziku, osmehe i podršku publike, učenici su predstavili sve što su vredno učili i stvarali tokom godine. Svako je na svoj način zasijao, a scena je bila ispunjena zvucima flaute, radošću i ponosom. Nastupe naših flautista upotpunila je nastavnica Jovana Stajić besprekorno prateći ih na klaviru. Hvala svim učenicima, roditeljima i kolegama na podršci i divnoj saradnji! Do sledećeg muzičkog druženja!
