
Koncert gitarista i violinista
4. jun 2025. • Umetnost
U ponedeljak, 02. juna 2025. godine, u svečanoj sali OŠ «Nikola Tesla» u Vinči održan je zajednički koncert violinista i gitarista iz klasa nastavnika Đorđa Stankovića i nastavnice Anje Pavlović. Učenici su nastupili pred mnoštvom publike gde su uz podršku svojih najbližih dobili gromoglasne aplauze. Koncert je bio ispunjen velikim uzbuđenjem, kao i najlepšim emocijama međusobnog podržavanja među učenicima. Učenici su, odsviravši svoje kompozicije na koncertu «razbili» tremu i stekli sigurnost i samopouzdanje u svom izvođenju pre završnih ispita koji ih očekuju za kraj školske godine.
