
Koncert klase klavira u Vrčinu
26. dec 2025. • Umetnost
U sredu, 24.decembra 2025.godine, u svečanoj sali OŠ „Sveti Sava“ u Vrčinu, održan je Koncert klase klavira nastavnice Katarine Božić. Učenici su se predstavili raznovrsnim programom i pokazali na čemu su vredno radili tokom prvog polugodišta, kao i značajan napredak u tehnici, muzikalnosti i scenskom nastupu. Publika je sa pažnjom i radošću pratila izvođenja malih pijanista i svaki nastup nagradila velikim, iskrenim aplauzom. Na koncertu su nastupili: Elena Matejić, Lena Kondžulović, Dina Bakalović, Elena Vagić, Petra Veljković, Sofija Raičević, Ana Borojević, Iskra Čakić, Sena Bakalović, Mateja Vagić, Srna Vagić, Vuk Kostić i Lav Kekić. Gost koncerta bila je Jana Babić, učenica 6. razreda iz klase nastavnika Zorana Gavrilovića. Čestitamo svim učenicima na trudu i uspešnom koncertu i želimo im mnogo inspiracije i lepih muzičkih trenutaka u narednom periodu!
