
Koncert klase klavirista u Vinči
24. maj 2024. • Umetnost
U četvrtak, 23. maja 2024. godine, u izdvojenom odeljenju naše škole u Vinči održan je koncert dela klase nastavnice Bojane Vujašković. Svirali su učenici drugog, trećeg, četvrtog i petog razreda: Ljiljana Ilić,Ognjen Stevanović,Nina Nikolić,Anđela Pantić,Sonja Mladenović,Maša Grujić i Đorđe Nikolić. Učenici su po svom izboru svirali kompozicije koje će izvoditi i na godišnjem ispitu.Koncert je bio posećen i protekao je u pozitivnoj atmosferi, čemu su doprineli učenici svojim izvođenjem, kao i publika koja je velikim aplauzom nagrađivala sve učenike. Ovim lepim i prijatnim koncertom pozvali smo publiku da isprati sve koncerte kojima ćemo obogatiti kraj još jedne uspešne školske godine.
