
Koncert klavirskog odseka u Vinči
24. mar 2026. • Umetnost
U ponedeljak, 23. marta 2026. Godine, u izdvojenom odeljenju naše škole u Vinči, odražan je Koncert klavirskog odseka, na kojem su nastupali učenici iz klasa Katarine Crvenčanin, Dragane Pešić i Andrijane Đokić. Učenici su nastapali pred prepunom salom interpretirajući kompozicije koje spremaju za predstojeća takmičenja i koncerte. Publika je uživala i dugim aplauzima podržala naše izvođače.
