
Koncert mladih violinista u Vinči
3. jun 2024. • Umetnost
U petak, 31. maja 2024. godine, u prostorijama izdvojenog odeljenja naše škole u Vinči realizovan je Koncert violinista iz klase Danila Nedeljkovića. Četvoro mladih violinista nastupilo je na malom, ali slasnom koncertu na kom su se mogle čuti klasične i savremene kompozicije. Četvoro mladih talenata je na zadovoljstvo publike prikazalo svoje umeće i radost muziciranja, taman pred kraj školske godine i zaslužen letnji raspust. Na koncertu su nastupali učenici Teodora Dešić, Aleksandra Ilić, Jana Veselinović i Luka Barac iz klase Danila Nedeljkovića a uz klavirsku saradnju Zore Vešković.
