
Koncert pijanista u Vinči
13. jun 2025. • Umetnost
U četvrtak, 12. juna 2025. godine, u prostorijama izdvojenog odeljenja OMŠ «Nevena Popović» u Vinči, održan je Koncert pijanista iz klase nastavnice Bojane Vujašković. Nastupili su svi učenici, uključujući i učenike šestog razreda koji su juče uspešno položili završni ispit. Učenici su uglavnom svirali po dve kompozicije, jer im je ovaj nastup kao mala vežba oslobađanje od treme pred godišnju smotru, odnosno ispit, koji se približava. Stoga je i imao poseban značaj. Koncert je bio posećen mnogobrojnom publikom, koja je uživala, ali i podržavala naše izvođače. Koliko god da je trema bila prisutna, osmesi na licima naših učenika su bili glasniji, te je i atmosfera bila veoma prijatna i pozitivna.
