
Koncert učenika harmonike iz klase Aleksandra Bijića u Vinči
16. dec 2024. • Umetnost
U četvrtak, 12. decembra 2024. godine, u prostorijama izdvojenog odeljenja naše škole u Vinči, održan je koncert učenika harmonike iz klase Aleksandra Bijića. Nastupali su učenici harmonike: Ognjen Stojadinović, Uroš Nicović, Metodije Marković (1. razred), Lazar Milenković, Mihajlo Stevanović, Novak Bacić, Nemanja Vrućinić (2. razred), Jovan Jovanović, Filip Grujičić (3. Razred), Vasilije Đorđić i Petar Dejanović (4. razred). Učesnici su sa radošću izveli program za publiku i svoje najmilije i bili pozdravljeni gromoglasnim aplauzom. Prezentovali su svoje znanje, umeće i odsustvo treme. Za neke od najmlađih učenika je ovo bilo prvo iskustvo javnog sviranja i verujemo da će im ostati u lepom sećanju.
