
Koncert violončelista u Vinči
19. nov 2025. • Umetnost
U utorak, 18. novembra 2025. godine, u izdvojenom odeljenju naše škole u Vinči, održan je Koncert učenika violončela iz klase nastavnice Jovane Radojković. Nastupili su učenici 1. razreda - Vojin Milenković i Lilit Izabel Žebrak, učenici 2. razreda - Anika Nicović, Đorđe Bosanac, Anđa Nikolić, Marko Mirković, Mima Radosavljević i Dunja Gajić, učenice 3. razreda - Dunja Stevanović i Tamara Zdravković i učenik 4. razreda Filip Markoski, uz klavirsku saradnju nastavnice Katarine Davinić. Koncert je protekao u divnoj atmosferi, publika je sa oduševljenjem i radoznalošću saslušala program koji učenici vredno pripremaju za predstojeću smotru i Školsko takmičenje.
