
Koncert za drugare iz OŠ „Vasa Čarapić“ u Belom Potoku
9. apr 2026. • Umetnost
Klaviristi iz izdvojenog odeljenja u Vrčinu su 6. aprila 2026. godine, u Belom Potoku, doneli su radost i muziku u OŠ „Vasa Čarapić“. Pijanisti iz klasa nastavnika Zorana Gavrilovića i Katarine Božić, kao i harmonikaš iz Marka Končarevića, svirali su za drugare od 1. do 4. razreda, a program je vedro i toplo vodila nastavnica Branislava Trijić. Mali slušaoci su strpljivo i radoznalo pratili nastup, naučili šta znače dur i mol, i opisivali muziku kroz svoja osećanja. Njihove reakcije bile su iskrene, lepe i pune radosti. Još jedan divan susret muzike i drugarstva – osmesi, aplauzi i nova znanja!
