
Nagrade našim učenicima na Republičkom takmičenju iz klavira
29. apr 2026. • Umetnost
Na Republičkom takmičenju iz klavira, koje je održano u četvrtak i petak, 23. i 24. aprila 2026. godine, u organizaciji Udruženja muzičkih i baletskih pedagoga Srbije, učenici iz klase nastavnice Katarine Božić ostvarili su sledeće rezultate: –Vuk Kostić, 3. razred, I kategorija – 2. nagrada (90 bodova) –Lav Kekić, 5. razred, II kategorija – pohvala (80 bodova) Takmičenje je proteklo u jakoj konkurenciji i uz zahtevne kriterijume žirija, a učenici su se predstavili zrelo i sigurno, potvrdivši svoj rad, posvećenost i muzički razvoj. Čestitke učenicima na postignutim rezultatima i uloženom trudu.
