
Nastup našeg hora na manifestaciji «Beogradska zima»
15. jan 2025. • Umetnost
U nedelju, 12. januara 2025. godine, u okviru obeležavanja manifestacije ,,Beogradska zima", na Trgu republike u Beogradu, nastupio je hor naše škole pod dirigentskom palicom nastavnice Bojane Đukić. U društvu nagrađenih horova «Fedeho festivala», naši horisti su izveli četiri kompozicije, a nastup je protekao u veoma veseloj i lepoj atmosferi.
