
Pregršt prvih nagrada našim flautistkinjama na Republičkom takmičenju učenika muzičkih i baletskih škola Srbije
22. apr 2024. • Umetnost
U subotu, 20. i nedelju 21. aprila 2024. godine, naše flautistkinje takmičile su se u prvoj kategoriji u veoma jakoj konkurenciji od 72 učesnika, ostavile su fantastičan utisak i ostvarile izuzetne rezultate:
- Marija Dimoski, 2. razred flaute u klasi Emilije Gavrilović - 1. nagrada (98 bodova)
- Magdalena Matorčević, 3. razred flaute u klasi Bogdane Medenice - 1. nagrada (97,33 bodova)
- Lena Ribać, 3. razred flaute u klasi Minje Marčetić - 1. nagrada (95,33 bodova)
- Sara Jovanović, 3. razred flaute u klasi Minje Marčetić - 1. nagrada (98.33 bodova)
- Smiljana Đorđević, 3. razred flaute u klasi Tijane Jovev - 1. razred (98 bodova)
Čestitamo učenicama Mariji, Magdaleni, Leni, Sari i Smiljani i njihovim nastavnicama Emiliji, Bogdani, Minji i Tijani, kao i klavirskim saradnicima Jovani i Zori, a posebno se zahvaljujemo roditeljima na beskrajnoj podršci!
