
Prolećni koncert klase violončela
9. apr 2026. • Umetnost
U utorka, 07. aprila 2026. Godine, u izdvojenom odeljenju naše škole u Vinči, održan je Koncert učenika violončela iz klase nastavnice Jovane Radojković. Nastupili su učenici 1. razreda: Vojin Milenković i Lilit Izabel Žebrak, učenici 2. razreda: Anika Nicović, Đorđe Bosanac, Marko Mirković, Mima Radosavljević i Dunja Gajić, učenice 3. razreda: Dunja Stevanović i Tamara Zdravković i učenik 4. razreda Filip Markoski, uz klavirsku saradnju nastavnice Katarine Davinić. Gošća koncerta je bila učenica 3. razreda Una Radovanović iz Matične škole u Grockoj. Koncert je protekao u divnoj atmosferi, publika je sa oduševljenjem i radoznalošću saslušala program koji su učenici vredno pripremali.
