
Prva nagrada na takmičenju „Zvuci flaute - Sanja Trajković“
22. dec 2025. • Umetnost
Na petom po redu takmičenju „Zvuci flaute - Sanja Trajković“, održanom u nedelju, 21. decembra 2025. godine, u organizaciji Osnovne muzičke škole „Stanislav Binički“ u Beogradu, naša Marija Dimoski, učenica 4. razreda flaute iz klase nastavnice Emilije Gavrilović, a uz klavirsku saradnju nastavnice Katarine Davinić, osvojila je 1. (prvu) nagradu sa 99 bodova. Čestitamo od srca našoj učenici Mariji, kao i nastavnicama Emiliji i Katarini. Verujemo da će učešće na takmičenju i ovako visoka nagrada biti podstrek da se i dalje nadmeću i iznova i iznova dokazuju Marijin talenat i stečena muzička znanja i veštine!
