
Treća nagrada Margiti Budimliji na Republičkom takmičenju
21. apr 2024. • Umetnost
Republičko takmičenje učenika muzičkih i baletskih škola Srbije počelo je u ponedeljak, 8. aprila i odvijaće se do ponedeljka 22. aprila 2024. godine u Beogradu. Takmičenju će pristupiti učenici iz svih osnovnih i srednjih škola Srbije. U petak, 19. aprila 2024. godine, u disciplini klavira u okviru druge kategorije predstavila se učenica Margita Budimlija i osvojila treću nagradu. (77,33 bodova). Učenici i njenoj nastavnici Maji Grujović čestitamo od srca na izuzetnom plasmanu i rezultatu koji je ostvarila u jakoj konkurenciji i želimo im još puno velikih postignuća na budućim takmičenjima.
