
Završni koncert klase klavira u Vrčinu
11. jun 2026. • Nastupi naših učenika

U svečanoj sali OŠ „Sveti Sava“ u četvrtak, 4. juna 2026. godine, u Vrčinu održan je završni koncert učenika klase klavira nastavnice Katarine Božić.
Publici su se predstavili: Elena Matejić, Petra Veljković, Iskra Čakić, Ana Borojević, Lena Kondžulović, Mia Nikić, Vuk Kostić, Dina Bakalović, Sena Bakalović, Elena Vagić i Srna Vagić.
Učenici su izveli program koji su pripremali tokom školske godine, a koncert je ujedno bio i prilika da predstave kompozicije sa kojima će nastupati na predstojećim smotrama i ispitima. Svojim nastupima pokazali su muzikalnost, posvećenost i napredak, kao i sigurnost i zrelost u scenskom izvođenju.
Koncert je protekao u lepoj atmosferi, uz podršku publike koja je nagradila učenike zasluženim aplauzima.
