
Zlatna medalja Vukašinu Pantiću na Međunarodnom takmičenju „Uljus“
5. apr 2026. • Umetnost
U petak, 03. aprila 2026. godine, održano je klavirsko međunarodno takmičenje ,,Uljus "u gradu Smederevu. Jaka konkurencija i zahtevan žiri nije sprečio našeg Vukašina Pantića da izađe i pokaže svoj višemesečni trud i rad. U pozitivnoj i veseloj atmosferi, naš Vukašin je pokazao maksimalnu profesionalnost i posvećenost sviranju. Uz njegovu interpretaciju imali smo priliku da čujemo sjajna dela domaćih i stranih kompozitora. Pozitivna trema, želja za nastupom i uzbuđenje doprineli su sjajnom plasmanu našeg učenika na takmičenju. Vukašin Pantić, učenik 4. razred u klasi nastavnika Milana Medoševića osvojio je 1. nagradu (95 poena) i zlatnu medalju. Sve čestitke za našeg Vukašina i nastavnika Mila na izuzetnom rezulatu i velikom uspehu.
