
Јавни час у Гроцкој
14. мар 2026. • Јавни час
У четвртак, 12. марта 2026. године, одржан је заједнички Јавни наступ у просторијама матичне школе у Гроцкој. Публика је имала прилику да чује звуке бројних инструмената,од гитаре, клавира, хармонике и виолине. Наступили су следећи ученици: Андријана Јерковић, Емилија Мастелица, Вукашин Пантић и Никола Савковић - клавиристи у класи Милана Медошевића; Теодора Удовичић, Емилија Савковић и Марија Првановић – клавиристи у класи Марије Михаиловић; Нађа Душић, Теодора Јарковачки и Јанко Миричић – виолинисти у класи Данило Недељковић; Лука Јуришић, Димитрије Михајловић и Вук Богосављевић – гитаристи у класи Милоша Зубца; Димитрије Недић, Јован Миричић, Немања Рашић, Максим Радосављевић, Немања Стојаковић и Богдан Козомара – хармоника у класи Драгана Станојевића. У срдачној атмосфери, наши ученици су показали свој вишемесечни рад и труд а ми смо уживали у дивном концертном амбијенту.
