
Јавни час у Врчину
22. мај 2024. • Уметност
У уторак. 21. маја 2024. године, у 18 часова, у свечаној сали ОШ „Свети Сава“ у Врчину, одржан је још један у низу Јавних часова ученика ОМШ „Невена Поповић“. Овом приликом представили су нам се следећи ученици: Смиљана Ђорђевић 3. разред и Лара Пантелић 5. разред флауте у класи Тијане Јовев; Даница Милошевић, Ксенија и Јован Улемек 1. разред клавира у класи Милоша Аџића; Милица Стојановић 1. разред, Златан Исидоровић и Павле Кнежевић 2. разред виолине у класи Светлане Мандић. Хор ученика старијих разреда је отворио, а хор ученика млађих разреда је затворио Јавни час, а њима руководи Бранислава Тријић. Виолинисте и флаутисте за клавиром је пратила Јована Стајић. Јавни час је протекао у изузетно позитивној атмосфери, тачке су се низале једна за другом, ученици су са осмехом на лицу изводили своје композиције, а публика је сваки наступ наградила громогласним аплаузом.
