
Јавни час ученика у Гроцкој
16. мај 2026. • Јавни час
У четвртак, 14. маја 2026. године, одржан је Јавни час ученика из матичне школе у Гроцкој. У сјајној музичкој атмосфери наши млади таленти су показали свој вишемесечни рад и труд. Програм је био шаренолик и занимљив, а публика је уживала у интерпретацији наших младих уметника. На концерту су наступили следећи ученици: Вукашин Пантић и Емилија Мастелица – клавир (класа Милан Медошевић), Никола Пешић, Димитрије Медић и Немања Стојковић – хармоника (класа Драган Станојевић), Лука Јуришић, Дамјан Михаиловић, Вук Богосављевић и Павле Александрић – гитара (класа Милош Зубац) и Нађа Младеновић – виолина (класа Данило Недељковић).
