
Концерт и радионица за другаре из ОШ "Иво Лола Рибар“ у Бегаљици
25. мар 2026. • Уметност
У уторак, 24. марта 2026. године, одржан је промотивни концерт наставника и ученика наше школе у просторијама основне школе „Иво Лола Рибар“ у Бегаљици. Поред концерта ученици основне школе су учествовали у радионицама које је водила наставница солфеђа Анастасија Костић, на којима су активно учествовали, а такоше су и успешно погађали карактере композија које су наставници свирали . Наставници су заједно са ученицима свирали познате песмице, а ученици наше музичке школе су и својим другарима изводили композиције које тренутно музицирају у нашој школи. На концерту су насупиле 2 ученице виолине из класе наставника Данила Недељковића , а то су : Маша Алексић (1. разред) и Невена Берков (2. разред). За неше другаре су музицирали и следећи наставници: Марија Михаиловић и Милан Медошевић – клавир, Драган Станојевић – хармоника, Данило Недељковић-виолина и Милош Зубац - гитара. Koнцерт је прошао у веселој и позитивној атмосфери. Хвала дивним колегама, разредним старешинама, директору школе и стручној слућби на дивном дочеку и организацији самог догађаја.
