
Концерт класе клавириста у Винчи
24. мај 2024. • Уметност
У четвртак, 23. маја 2024. године, у издвојеном одељењу наше школе у Винчи одржан је концерт дела класе наставнице Бојане Вујашковић. Свирали су ученици другог, трећег, четвртог и петог разреда: Љиљана Илић,Огњен Стевановић,Нина Николић,Анђела Пантић,Соња Младеновић,Маша Грујић и Ђорђе Николић. Ученици су по свом избору свирали композиције које ће изводити и на годишњем испиту.Концерт је био посећен и протекао је у позитивној атмосфери, чему су допринели ученици својим извођењем, као и публика која је великим аплаузом награђивала све ученике. Овим лепим и пријатним концертом позвали смо публику да испрати све концерте којима ћемо обогатити крај још једне успешне школске године.
