
Концерт клавирског одсека у Винчи
24. мар 2026. • Уметност
У понедељак, 23. марта 2026. Године, у издвојеном одељењу наше школе у Винчи, одражан је Концерт клавирског одсека, на којем су наступали ученици из класа Катарине Црвенчанин, Драгане Пешић и Андријане Ђокић. Ученици су настапали пред препуном салом интерпретирајући композиције које спремају за предстојећа такмичења и концерте. Публика је уживала и дугим аплаузима подржала наше извођаче.
