
Концерт младих флаутиста у Гроцкој
13. јун 2025. • Уметност
У четвртак, 12. јуна 2025. године, у просторијама матичне школе „Невена Поповић“, одржан је Концерт младих флаутиста из класе наставнице Миње Марчетић. Наступили су ученици свих разреда, делећи са публиком свој труд, музикалност и љубав према инструменту: Андреа Радојевић и Фјодор ван Гервeн – први разред; Марина Илић, Вања Малевић и Тамара Марковић – други разред; Милица Вукотић и Лена Рибаћ – трећи разред; Дуња Марић- четврти разред; Мила Малешевић и Елена Мијаиловић – шести разред. Овај концерт имао је и посебан значај — био је то опроштајни наступ којим се наставница Миња захвалила свим генерацијама ученика, колегама и родитељима који су током година чинили њен рад смисленим и испуњеним.
