
Концерт ученика клавира из класе наставнице Марине Башић
9. дец 2024. • Уметност
У четвртак, 5. децембра 2024. године, у нашем издвојеном одељењу у Винчи, одржан је концерт класе наставнице Марине Башић. Наступили су ученици од првог до петог разреда и то: Ирина Дојчиновић, Ђорђе Ђорђевић, Адриана Ботуњац, Нађа Младеновић, Максим Топаловић, Алексија Николић, Теодора Меселџија, Анђела Митровић, Елена Матић, Тијана Цвитковац, Софија Стојановић, Сара Стевић, Раде Тараило, Миа Шошкић и Миња Васић. Ученици су пред публиком извели омиљена дела која су спремали протеклих месеци са наставницом и сваки наступ је испраћен великим аплаузом. За неке од најмлађих ученика је ово било прво искуство јавног свирања и верујемо да ће им остати у лепом сећању. Желимо ученицима још пуно успешних јавних наступа.
