
Концерт ученика виолинине из класе Марије Цвејић
3. јун 2024. • Уметност
У петак, 31. маја 2024. године, у просторијама матичне школе у Гроцкој, одржан је Концерт ученика виолине из класе наставнице Марије Цвејић. Наступили су ученици првог, другог, трећег и петог разреда, уз клавирску сарадњу наставника Милоша Спасића. Гости концерта били су ученици из класе наставника Јована Цинцар-Костића, Јована Црногорац и Василије Пешић. Концерт је протекао у лепој и пријатној атмосфери. Ученици су уживали у музицирању и дружењу, а публика у богатом и разноврсном програму.
