
Концерт виолончелиста у Винчи
19. нов 2025. • Уметност
У уторак, 18. новембра 2025. године, у издвојеном одељењу наше школе у Винчи, одржан је Концерт ученика виолончела из класе наставнице Јоване Радојковић. Наступили су ученици 1. разреда - Војин Миленковић и Лилит Изабел Жебрак, ученици 2. разреда - Аника Ницовић, Ђорђе Босанац, Анђа Николић, Марко Мирковић, Мима Радосављевић и Дуња Гајић, ученице 3. разреда - Дуња Стевановић и Тамара Здравковић и ученик 4. разреда Филип Маркоски, уз клавирску сарадњу наставнице Катарине Давинић. Концерт је протекао у дивној атмосфери, публика је са одушевљењем и радозналошћу саслушала програм који ученици вредно припремају за предстојећу смотру и Школско такмичење.
