
Лаурет за певачку групу „Дилбери“
31. мар 2025. • Уметност
XXII DONNE in MUSICA Фестивал одржан је 30. марта 2025. године у Чешком дому у Београду. Учешће на овогодишњем такмичењу узела је певачка група „Дилбери“, коју чине Лазар Илић и Лука Миланковић - први разред и Растко Илић и Гвозден Момчиловић - други разред у класи наставнице Ане Јовановић. Наши „Дилбери“ су у оквиру такмичарског дела програма у својој категорији освојили ЛАУРЕАТ, а затим су се представили и на концерту српко-чешког пријатељства. Честитамо нашим певачима и наставници Ани на изузетном успеху.
