
Мајски концерт у Гроцкој
13. мај 2026. • Уметност
У матичном одељењу ОМШ „Невена Поповић“, у уторак, 5. маја 2026. године, одржан је Јавни час под називом „Мајски концерт ученика“, а у склопу припрема ученика за предстојећа такмичења. Публика је уживала у наступима младих музичара из класа клавира (Катарине Фаркаш), гитаре (Богдана Благојевића), флауте (Дина Маркоска) и виолине (Јована Цинцар-Костића), уз клавирску сарадњу Милоша Спасића. Концерт је протекао у топлој и ведрој атмосфери, а публика је извођаче наградила снажним аплаузом.
