
Наступ наших беднова „Детектори музике“ и „Чудна шума“ у Клубу Дома омладине Београда
17. сеп 2024. • Уметност
Дом омладине Београда је од почетка 2024. године увео нови програм под називом „РОКЕНРОЛ ШКОЛА“, у оквиру којег се једном месечно организују концерти талентованих младих домаћих бендова. „Детектори музике“ су публици приредили динамичан наступ, обогаћен сјајним солоима на гитари, бас-гитари, бубњевима и флаути. Чланови бенда су: Драгана Анђелковић (гитара), Вера Ђорђевић (гитара, вокал), Мила Митровић (флаута, вокал), Андреа Солунац (клавијатуре), Алекса Анђелковић (бас гитара) и Гвозден Момчиловић (бубањ) „Чудна шума“ је одушевила публику енергијом и иновативним приступом обрада песама, уз импресивне соло импровизације на гитари, клавијатурама, бубњевима и саксофону. Чланови бенда су: Матија Тријић (гитара, вокал), Андрија Тријић (вокал), Растко Милићев (саксофон, вокал), Танасије Ћустић (бас гитара), Василије Вид Ћустић (гитара), Кристина Станишић (клавијатуре) и Гвозден Момчиловић (бубањ). Наши ученици су добили прилику да у недељу, 15. септембра 2024. године, представе свој ауторски рад и музичко умеће у култном Клубу ДОБ где су стасавале генерације домаћих рокера. Вече је било испуњено младалачком енергијом и позитивним вибрацијама. Сви су се одлично провели и са њима поделили магичне тренутке. Клуб Дома омладине је био место где су се музика и забава састали, а публика је, сигурно, у срцу понела дивне успомене и са нестрпљењем чека следећи наступ!
