
Посета другара из ОШ „Иво Лола Рибар“ нашем издвојеном одељењу у Умчарима
16. мар 2026. • Уметност
Било нам је велико задовољство што смо у петак, 13. марта 2026. године, у нашем издвојеном одељењу у Умчарима угостили парламентарце из ОШ „Иво Лола Рибар“ из Бегаљице и њихову наставницу Јелену Кијачић. Током посете, наши гости су завирили у учионицу наставнице Драгане Пешић и уживали у звуцима клавира, слушајући вредне ученике који брусе форму за предстојеће наступе и такмичења.
