
Посета и дружење са другарима из ОШ „Илија Гарашанин“ из Гроцке
26. апр 2026. • Уметност
У петак, 24. априла 2026. године, имали смо задовољство да у матичној школи угостимо ученике првог празреда из ОШ “Илија Гарашанин” у Гроцкој. Наставници наше школе су ученицима представили инструменте гитару и хармонику. Заједно смо певали песмице и разговарали о врстама инструмената, о њиховим деловима и на који начин се на ком инструменту добија звук. Атмосфера је била дивна, разиграна и распевана, другари су нас одушевили својим обимним знањем и радозналошћу. Захваљујемо се њиховим учитељицама на дивној сарадњи и надамо се скором дружењу!
