
Прва награда на такмичењу „Звуци флауте – Сања Трајковић“
16. дец 2024. • Уметност
На 4. по реду такмичењу „Звуци флауте - Сања Трајковић", одржаном у суботу, 14. децембра 2024. године, чији је организатор Основна музичка школа „Станислав Бинички" из Београда, наша Теодора Марковић, ученица другог разреда из класе наставнице Емилије Гaвриловић, а уз клавирску сарадњу наставнице Зоре Вешковић, освојила је I награду са 97 поена. Честитамо!
