
Прва награда нашем младом хармоникашу на такмичењу „Виртуози“
21. мај 2024. • Уметност
У понедељак, 20. маја 2024. године, одржано је такмичење „Виртуози“ у ОМШ „Петар Коњовић“ у Београду, за категорију хармоника. Такмичили су се ученици од првог до трећег разреда основних музичких школа из целе Србије. Нашу школу представио је Андрија Стојилковић , ученик првог разреда хармонике у класи наставника Александра Бијића. Андрија је показао изузетну спретност и музикалност, а ни трема му није умањила концентрацију, тако да је освојио 1. награду са 98 поена и понео титулу најбољег у својој категорији. Честитамо Андрији и његовом наставнику Александру на великом труду и залагању који су допринели овако значајном резултату и желимо им много успеха на предстојећим такмичењима.
