
Трећа награда Маргити Будимлији на Републичком такмичењу
21. апр 2024. • Уметност
Републичко такмичење ученика музичких и балетских школа Србије почело је у понедељак, 8. априла и одвијаће се до понедељка 22. априла 2024. године у Београду. Такмичењу ће приступити ученици из свих основних и средњих школа Србије. У петак, 19. априла 2024. године, у дисциплини клавира у оквиру друге категорије представила се ученица Маргита Будимлија и освојила трећу награду. (77,33 бодова). Ученици и њеној наставници Маји Грујовић честитамо од срца на изузетном пласману и резултату који је остварила у јакој конкуренцији и желимо им још пуно великих постигнућа на будућим такмичењима.
