
Успех наше школе на 32. Републичком такмичењу из солфеђа и теорије музике
10. дец 2024. • Уметност
На овом престижном такмичењу које је одржано у суботу 07.12.2024. године, нашу школу су представљали ученици из класа Бојане Ђукић, Јелене Лончар и Магдалене Бошковић. Такмичење се одржало у ОШ,,Младост" и МШ ,,Станислав Бинички" на Новом Београду. Укупно је освојено 14 награда – 6 првих, 7 других и 1 трећа. Наши ученици су освојили следеће награде у дисциплинама: Солфеђо: *IIIa категорија* - Тијана Цвитковац - II награда (81,66 бодова), класа Магдалена Бошковић - Софија Грујичић - III награда (70,33 бодова), класа Магдалена Бошковић *Va категорија* Сташа Будимлија - II награда (80.16 бодова), класа Бојана Ђукић Теорија музике: *IIб категорија* - Анђела Јовић - I награда (100 бодова), класа Бојана Ђукић - Сташа Радојевић - I награда (98 бодова), класа Бојана Ђукић - Огњен Живковић - II награда (89 бодова), класа Бојана Ђукић *IIIб категорија* - Николина Ћирић - I награда (96 бодова), класа Јелена Лончар - Софија Грујичић - II награда (83,5 бодова), класа Магдалена Бошковић - Тијана Цвитковац - II награда (83 бодова), класа Магдалена Бошковић *IVб категорија* - Софија Ђуровић - I награда (97 бодова), класа Магдалена Бошковић - Дуња Марић - I награда (92,5бодова), класа Бојана Ђукић - Моника Ристовић – I награда (95 бодова), класа Бранка Ивковић-Петронић - Јован Димоски - II награда (85,5 бодова), класа Магдалена Бошковић *Vб категорија* - Маргита Будимлија - II награда (81 бод), класа Бојана Ђукић Ученици су се марљиво припремали и уложили велики труд како би постигли ове запажене резултате. Честитамо свим учесницима и њиховим наставницима, и желимо им пуно успеха у даљем раду и такмичењима!
